Власники “Нової поштою” купили сервіс термінової кур’єрської доставки iPost

Співвласники групи компаній “Нова Пошта” В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк через ПАТ “Закритий недиверсифікований венчурний інвестфонд” Прайд “придбали сукупно 81,46% статутного капіталу компанії” Айпост Прогрес “(володіє сервісом термінової кур’єрської доставки iPost).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, у засновників iPost Сергія Жмудя і Максима Плющева також залишилося за 9,27% в статутному капіталі “Айпост Прогрес”.

Згідно з даними сервісу моніторингу реєстраційних документів Opendatabot, угода була завершена в травні 2020 року. Ексклюзивним фінансовим радником угоди виступила компанія Capital Times.

“Інноваційний український кур’єрський сервіс, побудований на основі власної кур’єрської онлайн-платформи, привернув приватних інвесторів для розвитку бізнесу”, – наголошується в повідомленні на сайті Capital Times.

“Сума угоди є комерційною інформацією, але впевнені, що ця інвестиція буде дуже успішною і для акціонерів, і для споживачів”, – заявили в коментарі “Інтерфакс-Україна” в прес-службі “Нової поштою”.

У компанії також відзначили, що інвестують в проекти, що міняють економіку в цілому і галузь логістики зокрема.

“Ми інвестуємо в швидкість і таланти. Компанія iPost нам бачиться саме такий. Вони працюють з ICOS, і спільно ми вже залучили -” АТБ “, Fozzy і інших іменитих клієнтів. Віримо, що разом ми будемо цікавішими і корисніше для всіх зацікавлених аудиторій” , – відзначили в “Новій пошта”.

Згідно з даними системи “СПАРК-Інтерфакс”, виручка сервісу в 2019 році склала 9,85 млн грн, чистий збиток – 434 тис. Грн. Чисельність персоналу в 2020 році – шість чоловік.

Сервіс термінової кур’єрської доставки iPost заснований в 2016 році і являє собою онлайн-платформу для кур’єрів і відправників, з кожної доставки, оформленої через платформу iPost стягує комісію. Раніше основними клієнтами iPost були інтернет-магазини.

Заснована в 2001 році ГК “Нова Пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з близько 7 тис. Відділень по всій країні.

“Нова Пошта” надає клієнтам повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі “Нова Пошта”, “НП Логістик”, “Пост Фінанс” (система Forpost) і “Нова Пошта Глобал”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *