Власник мережі Novus купує “Білла-Україна”

Власник ТОВ “Новус Україна” компанія Consul Trade House UAB уклала угоду з Rewe International AGо придбання 100% частки в статутному капіталі підприємства з іноземними інвестиціями (ПІІ) “Білла-Україна”, що розвиває в Україні мережу супермаркетів Billa.

“ТОВ” Новус Україна “і ПІІ” Білла-Україна “продовжать працювати в звичайному режимі, виконуючи раніше досягнуті договірні зобов’язання перед партнерами і контрагентами для стабільності ведення бізнесу”, – повідомила в середу прес-служба Novus.

В даний час операція проходить узгодження в Антимонопольному комітеті України, про її завершення і планах розвитку буде оголошено після розгляду угоди в відомстві, відзначають в компанії.

ТОВ “Новус Україна” створено в 2008 році, в тому ж році в країні було відкрито перший супермаркет Novus. Розвитком мережі супермаркетів Novus займається компанія BT Invest (Литва).

Станом на вересень 2020 року мережа налічує 46 об’єктів загальною площею понад 220 тис. Кв. м. Компанія розвиває торгові об’єкти різних форматів площею від 0,5 до 7 тис. кв. м, в тому числі франчайзингові.

ПІІ “Білла-Україна” створено в 1998 році концерном Rewe Group, який був заснований в 1927 році в Кельні. В Україні перший супермаркет Billa відкритий в лютому 2000 року в Києві. Станом на вересень 2020 року, мережа нараховує 35 об’єктів в Києві, Київській області та Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *