Власник “Конті” Колесніков спростував покупку кондфабрики “Червона зоря” в російському Іваново

Власник кондитерської компанії “Конті” Борис Колесніков не міг придбати російську фабрику “Червона зоря” (Іваново), про що повідомило видання “Ведомости”, оскільки він з 2018 року знаходиться в списку санкцій РФ за свою проукраїнську позицію, а ПрАТ “Виробниче об’єднання” Конті “не має зв’язків з російської юрфірмою” Юнайтед партнерс “, повідомив Колесніков агентству” Інтерфакс-Україна “в п’ятницю.

“Я перебуваю під санкціями РФ з 2018 року, яке відношення я можу мати до покупки цієї компанії?” – поцікавився він.

Як повідомлялося, 27 травня на сайті російського видання “Ведомости” з’явилася інформація, що російська юрфірма “Юнайтед партнерс”, що діє в інтересах ПАТ “Виробниче об’єднання” Конті “, виграла торги з продажу майна фабрики” Червона зоря “.

За даними “Ведомостей”, зв’язок між “Юнайтед партнерс” і “Конті” підтвердили джерела, близькі до організаторів торгів. При цьому зазначені компанії і представник банку непрофільних активів “Траст”, в якому закладено майно фабрики, від коментарів відмовилися.

Кінцевими бенефіціарами “Конті” є український бізнесмен і політик Борис Колесніков та його дружина Світлана Колесникова, володіють рівними частками по 24,99% акцій компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *