Вівсяне молоко обігнало соєве за популярністю серед рослинних аналогів

Соєве молоко всього за кілька років з моменту своєї появи на прилавках стало другим за популярністю молочним продуктом на рослинній основі.

Про це пише fooddive.

Продажі вівсяного молока за 52 тижні до 6 вересня склали $ 213,35 млн, що на 350,8% більше, ніж рік тому.

Для порівняння, найпопулярнішим молоком на рослинній основі є мигдальне, на яке припадає 63% всього ринку. Продажі мигдального молока за той же 52-тижневий період склали $ 1,497 млрд. Соєве молоко, продажі якого склали $ 202,25 млн, поступилося друге місце вівсяного молока.

Згідно зі статистичними даними Асоціації рослинних продуктів харчування, виробництво молока на рослинній основі неухильно зростає і в минулому році становило 14% від категорії молока. Продажі рослинного молока в 2019 році зросли на 5%, в той час як продажі звичайного залишалися відносно стабільними.

За даними SPINS, продажу вівсяного молока за останній рік зросли на 293,7% в роздрібних мережах з натуральними добавками і на 345,2% в звичайних роздрібних мережах.

Для довідки: Oatly, шведський бренд, який був піонером на ринку вівсяного молока, допоміг запустити масову тенденцію. Компанія в даний час виробляє тільки молочні продукти на основі вівса – молоко, вершки, йогурт і морозиво. У минулому році Oatly відкрила фабрику в Нью-Джерсі, США яка щомісяця виробляє 750 000 галонів вівсяної основи.

Але Oatly далеко не єдиний гравець на ринку вівсяного молока США. Danone, Chobani, Nesquik і Califia Farms випустили варіанти напоїв і продуктів з вівсяного молока. В якості інгредієнта вівсяне молоко використовувалося в енергетичних напоях, пиві і шоколаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *