Витрати на рекламу в інтернеті в 2020 вперше перевищать витрати на традиційні ЗМІ

Витрати бізнесу на рекламу в інтернеті в цьому році вперше перевершать витрати на рекламу в традиційних ЗМІ, прогнозує агентство GroupM, що належить британському рекламному концерну WPP.

Зміни, що назрівали в рекламному секторі, були прискорені пандемією коронавируса, пише газета Financial Times.

Згідно з прогнозом GroupM, глобальний обсяг витрат на рекламу в 2020 році складе $ 530 млрд, і на частку інтернет-реклами (без урахування власної онлайн-реклами традиційних ЗМІ) буде становити більше половини цієї суми.

Загальний показник витрат, як очікується, зменшиться на 11,8% в поточному році, і втрати будуть розподілені між старими і новими формами реклами нерівномірно, відзначають експерти GroupM.

За їхніми оцінками, річні витрати бізнесу на інтернет-рекламу, в тому числі, в сервісах Google, Facebook і Alibaba, зменшаться на 2,4%, в той час як витрати на розміщення реклами в традиційних ЗМІ, включаючи телебачення і газети, впадуть на 20,7% навіть з урахуванням їх власної онлайн-реклами.

“В останні три місяці ми спостерігали прискорення зростання ринку інтернет-реклами, – зазначає засновник рекламного агентства The & Partnership Джонні Хорнбі. – Це пов’язано з різким стрибком числа людей, які почали проводити час онлайн, а також зростанням онлайн-шопінгу, обсяги якого в основному збережуться” .

Витрати малого бізнесу на рекламу стають все більш важливою частиною ринку, і саме вони “є основною причиною того, що частка витрат на інтернет-рекламу перевищить 50% всіх рекламних витрат”, говорить аналітик GroupM Брайан Уізер.

Згідно з прогнозом GroupM, витрати бізнесу на телевізійну рекламу в 2020 році впадуть на 17,6% і збільшаться на 6% в 2021 році, на рекламу в газетах – зменшаться відповідно на 26% і 2,5% в цьому і наступному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *