Вітмарк випустив нову лінійку продукції для дитячого харчування

Компанія «Вітмарк» випустила преміальну лінійку натуральних моно-пюре в упаковках-фруктах під брендом «Чудо-Чадо».

Як говориться в повідомленні компанії, продукт для дитячого харчування проводиться з фруктів без додавання цукру, крохмалю та консервантів.

«Унікальність продукту полягає не тільки у використанні добірних фруктів для виробництва, але і в легкій нестандартній упаковці. Упаковка у вигляді фрукта набагато зручніше і цікавіше для малюка, а значить, мама з легкістю зможе нагодувати своє чадо. Малюк в ігровій формі познайомиться з фруктом і отримає необхідні для дитячого організму вітаміни, такі ж, як зі свіжого яблука, груші або персика », – відзначили в компанії.

Новинка підійде як для першого прикорму, так і для малюків постарше.

Для довідки: Компанія «Вітмарк-Україна» створена в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів в категорії фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування і одним з лідерів в категорії соків і нектарів. Продуктовий портфель «Вітмарк-Україна» орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea і Vega Milk.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *