Вітмарк випустив на ринок соки прямого віджиму

Бренд Jaffa (належить компанії «Вітмарк-Україна», Vitmark) розпочав продаж преміальної лінійки 100% соків прямого віджиму.

Як говориться у повідомленні компанії, продукт виробляється за технологією прямого віджиму зі свіжих фруктів, що гарантує натуральність та користь соку.

«Новинка не містить води, доданого цукру і будь-яких інших штучних або натуральних добавок», – запевніють в компанії.

Зараз новинка представлена у трьох смаках: яблуко, яблуко з грушою, яблуко з бананом.

На полицях роздрібних мереж України продукт з’явиться вже на початку лютого.

«Запуск соків прямого віджиму доповнить широку лінійку бренду Jaffa, який вже 27 років присутній на ринку України та представлений зараз 100% соками, смузі, нектарами з доданою користю та дитячими соковими продуктами», — пояснюють в компанії.


Для довідки: «Вітмарк-Україна» займає провідні позиції на українському ринку соків та напоїв, а також на ринку дитячого харчування в сегменті фруктово-овочевих соків та пюре.

«Одеський консервний завод дитячого харчування» — один із найбільших виробників України соків та дитячого харчування. Заснований у 1867 році. На виробничій базі підприємства встановлено близько 15 ліній з розливу сокової продукції та дитячого харчування в упаковку «Тетра Пак», у скляну тару та в ПЕТ-упаковку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *