Вітмарк розширив лінійку рослинного молока

Компанія «Вітмарк-Україна» розширила свій продуктовий портфель, випустивши на ринок один з найпопулярніших напоїв – кокосову альтернативу молоку.

Як говориться в повідомленні компанії, новинка VegaMilk припаде до смаку гурманам, вегетаріанцям, новаторам, прихильникам здорового способу життя, споживачам, які дотримуються принципів правильного харчування, або людям з непереносимістю лактози.

Відзначається, збите рисово-кокосове молоко має щільну і густу кремово-вершкову піну і є прекрасним доповненням до капучино і латте. Цей продукт стане прекрасною основою для ситного сніданку, на приготування якого не потрібно витрачати багато часу.

«Глобальні процеси зміни ставлення людей до себе, до навколишнього світу, до екології, перехід до усвідомленого споживання продуктів і здорового способу життя досить швидко змінюють звичний раціон українців. Ми бачимо, як стрімко зростає попит на напої зі злаків, горіхів і насіння. Вивчивши тенденції ринку, ми вирішили розширити лінійку нами продуктів новим смаком – кокосовим », – говорить директор з маркетингу компанії« Вітмарк-Україна »Роман Лісняк.

За його словами, саме цей смак являється лідером як в кавовій HoRеСа, так і в домашньому споживанні.

«У Vega Milk рис-кокос, повністю натуральний і чистий склад, що дуже важливо для людей, що піклуються про своє здоров’я і якості життя», – додав він.

Уточнюється, що на початку 2020 року компанія «Вітмарк-Україна» успішно розпочала виробництво і дистрибуцію 11 видів рослинного напою Vega Milk.

Для довідки: Компанія «Вітмарк-Україна» створена в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів в категорії фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування і одним з лідерів в категорії соків і нектарів. Продуктовий портфель «Вітмарк-Україна» орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea і Vega Milk.

Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 25 країн. Якість і безпека продукції сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *