Вітмарк розширив лінійку рослинного молока

Компанія «Вітмарк-Україна» (Vitmark) випустила на ринок соєву альтернативу молоку під назвою Vega Milk Soya.

Як говориться у повідомленні компанії, це вже вдруге за рік розширено продуктовий портфель одним з найпопулярніших напоїв світу.

«Основа для напою — соєві боби — це на 100% рослинний протеїн, ми використовуємо сою тільки і виключно без ГМО. Боби для рослинного молока компанія закуповує у Західній Європі, оскільки такої високої якості сировини в Україні просто не можливо знайти. Окрім цього, основні переваги продукту Vega Milk Soya: не містить глютену, лактози та доданого цукру», — зазначають в компанії.

Vega Milk Soya з грудня 2021 р. представлений на українському та вже відвантажується компанією на зовнішні ринки. Рослинне молоко розливається в упаковку Тертра-Пак об’ємом 0,95 л. Дизайн упаковки витримано в загальній стилістиці бренду Vega Milk.

«Вся лінійка Vega Milk смакуватиме гурманам, вегетаріанцям, новаторам, прихильникам здорового способу життя, споживачам, які дотримуються принципів правильного харчування, або людям з непереносимістю лактози, — розповідає менеджер бренду Vega Milk Тетяна Попова. — Соя є класичним смаком рослинного молока, дуже популярного у світі, і яке, ми сподіваємося, буде до смаку українському споживачеві».


Для довідки: компанія «Вітмарк-Україна» створена у 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів у категорії фруктово-овочевих соків та пюре для дитячого харчування та одним з лідерів у категорії соків та нектарів. Продуктовий портфель «Вітмарк-Україна» орієнтований на сучасне здорове харчування та включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДП, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea та Vega Milk.

Компанія експортує свою продукцію до більш ніж 25 країн. Якість та безпека продукції сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.