Вітмарк розширив лінійку продукції для дитячого харчування

Асортимент марки «Чудо-Чадо» компанії «Вітмарк» розширили новинками – дитячими молочними кашами та коктейлями.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Вперше на ринку дитячого харчування ми об’єднали цінність фруктів і користь молока в одній упаковці – молочному коктейлі. Щоб молоко, багате вуглеводами, кальцієм і вітаміном D, було смачніше і подобалося малюкові, ми додали до нього банан, малину і печиво – у нас є цілих три рецепта молочних коктейлів », – йдеться в повідомленні.

Крім того, компанія вивела на ринок молочну кашку.

«Вона повністю готова до вживання і допоможе заощадити сили і час на приготування. Пребіотики, які входять до її складу, поліпшать травлення, а поживні злаки наситять надовго », – уточнюють в« Вітмарк ».

Для довідки: компанія «Вітмарк-Україна» створена в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів в категорії фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування і одним з лідерів в категорії соків і нектарів. Продуктовий портфель «Вітмарк-Україна» орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea і Vega Milk. Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 25 країн. Якість і безпека сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *