Вітмарк почав випускати фруктово-злакові пюре

Компанія «Вітмарк» (Vitmark) розробила і випустила на ринок унікальний продукт – готові до вживання каші з фруктовим пюре.

Також компанія запустила в продаж під ТМ «Чудо-Чадо» фруктово-молочні десерти, об’єднавши натуральні фрукти і ягоди з сиром і вершками, йдеться в повідомленні компанії.

Перші фруктово-злакові пюре представлені двома смаками: «Мюслі з вівсяними пластівцями з яблуком і ягодами» та «Каша вівсяна з яблуком і персиком». Новинки унікальні тим, що в одному продукті експерти бренду з’єднали фруктове пюре і злакову кашу.

«Новинки в категорії фруктово-молочні десерти це« Десерт яблуко-банан-сир »і« Десерт яблуко-слива-вершки ». Традиційна рецептура на основі натурального фруктово-ягідного пюре була доповнена сиром і вершками відповідно », – пояснили в компанії.

Фруктово-молочні десерти і фруктово-злакові пюре ТМ «Чудо-Чадо» випускаються в зручній м’якій упаковці з кришкою, що загвинчується (дой-пак) обсягом 90 м

«Кожна мама знає про користь пюре з натуральних фруктів, про необхідність злакових в раціоні дітей і про користь для них кисломолочних продуктів. Саме тому ми вибирали таке корисне і, головне, смачне поєднання в різних варіаціях. Також зазначу, що, не встигнувши представити ринку нову категорію, компанія вже планує розширити її асортимент, додавши ще кілька смаків пюре і десертів », – говорить менеджер бренду« Чудо-Чадо »Юлія Куцос.

Для довідки: Компанія «Вітмарк-Україна» створена в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів в категорії фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування і одним з лідерів в категорії соків і нектарів. Продуктовий портфель «Вітмарк-Україна» орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea і Vega Milk.

Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 25 країн. Якість і безпека продукції сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *