Високоолеінового масло ViOil вийшло на ринки Малайзії та Сінгапуру

Промислова група ViOil закінчила осінню програму переробки високоолеінового (ВО) соняшнику.

Як говориться в повідомленні компанії, з початку нинішнього сезону промислова група ViOil переробила 155 тис. Т насіння високоолеінового соняшнику.

Відзначається, що компанія нарощує обсяги виробництва ВО соняшникової олії. Попит на нього на світовому ринку продовжує збільшуватися – все більше споживачів віддають перевагу цьому якісному і корисного продукту.

«За своїм харчовим характеристикам високоолеінового соняшникову олію не поступається оливковому. Але виробництвом оливкового масла займаються невеликі компанії і ціна на нього стабільно висока. Застосування високоолеінового соняшникової олії дозволяє виробляти якісні та корисні продукти харчування за доступною ціною », – розповідає начальник відділу збуту готової продукції промислової групи ViOil Богдан Коровій.

За його словами, всю ВО продукцію компанія відправляє на експорт.

«Нашими основними покупцями залишаються країни Євросоюзу, зокрема Італія, Іспанія, Нідерланди, і Південно-Східної Азії – Китай, Японія. Ми постійно в пошуках нових ринків збуту. У цьому маркетинговому році почали поставки ВО масла в Малайзію, Нову Зеландію і Сінгапур », – додав Богдан Коровій.

Навесні заводи промислової групи ViOil планують переробити ще близько 80 тис. Т насіння високоолеінового соняшнику.

Для довідки: ViOil входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії. Компанії належать Вінницький і Чернівецький масложиркомбінати. Продукцію експортує більш ніж в 60 країн, в тому числі в країни СНД, Євросоюзу, Південно-Східної Азії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *