Виробники зелені назвали найбільш затребувані продукти

кріп і петрушка – дві основні позиції, які користуються найбільшим попитом в Україні, причому на 2 кг кропу зазвичай купують 0,5 кг петрушки.

Про це AgroPortal.ua повідомила керівник ТОВ «Агро-Поставка» Вікторія Глинська.

«Ще років 8 тому рукола була дивиною. Зараз це звичайний, постійний продукт, – каже Вікторія Глинська. – Стали більше вживати шпинату, активніше беруть салати, потроху зростає інтерес до тархун. Розмарином, чебрецем раніше ніхто не цікавився, а в останні два роки, в зв’язку з коронавірусів, попит на них помітно зріс. Розмарин має явно виражений хвойний запах, його додають в м’ясні страви. А чебрець закуповують для чаїв з відхаркувальну дію, корисних при легеневих захворюваннях ».

У насіннєвої компанії «Рійк Цваан» відзначають, що найбільше заявок отримують на листові салати (сорти Алеппо і Кармесі), айсберг (сорт Платінас) і шпинат (Боа) – це трійка найбільш затребуваних позицій. «Дуже виріс попит на шпинат і мангольд», – розповідає менеджер з продажу «Рійк Цваан» Станіслав Овчарик.

Керівник ферми Sokolovo FOOD FOREST Володимир Малишка додає, що серед його клієнтів популярні салати айсберг, лолло-россо. «Розсмакували м’яту, причому органічна м’ята смачніше, як кажуть. Її додають в різні напої, коктейлі. Якщо влітку накопичується надлишок, продукцію сушимо, використовуючи інфрачервону сушку, і продаємо в сухому вигляді », – додає він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *