Виробники заморожених ягід і дикоросів мають вікно можливостей

Пандемія COVID-19 мала великий вплив на сегмент заморожених ягід і дикоросів: відбулася переорієнтація ринків, а переробники знизили обсяги закупівлі продукції. Тільки ті виробники, які працювали з супермаркетами, отримали плюс і мали позитивну динаміку.

Про це повідомив акціонер ТДВ «Рівнехолод» Василь Мартинчук під час Fruit & Berry Zoom в рамках ініціативи «VTrade Фрукти і Ягоди», яку впроваджують програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) і асоціація «Ягідництво України».

«В Україні сезон по дикоросів був середньо-стабільний, але зміщений у часі в зв’язку з погодними умовами. Такі зміни характерні і для інших країн. Зараз змінилася ситуація із закупівлею продукції для заготовки і заморожування. Ті, хто купує у нас продукцію, ще не знають, як спрацюють ринки в кожній країні, а великі компанії не знають, як вони вийдуть з переробленої продукцією на світові ринки », – розповідає Василь Мартинчук.

N.B. Ягідний франчайзинг: потрапити в команду найбільшого постачальника заморожених продуктів

За його словами, продукція з ягід і дикоросів дуже добре йде з початком лижного сезону, але ніхто не знає, яким він буде в цьому році.

«Переробники закуплені сировиною до 1 січня. Тому вікно можливостей відкрито, і не потрібно переживати і робити попередні висновки, повна картина буде ясна в січні-лютому », – зазначає Василь Мартинчук.

Також він додає, що перенесення виставки BIOFACH в 2021 році теж буде мати негативні наслідки, адже, як правило, на початку лютого для виробників і переробників була ідеальна можливість відчути, як далі будуть рухатися ринки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *