Виробники вимагає заборонити імпорт картоплі з Росії

«Українська асоціація виробників картоплі» (УАПК) відправила Департаменту санкцій політики України лист-обгрунтування про необхідність розширення санкцій на картоплю і продукти переробки картоплі з Росії.

Про це пише прес-служба УАПК.

Згідно з повідомленням, УАПК просить заборонити імпорт наступних позицій:

картопля свіжа або охолоджена (код згідно з УКТЗЕД 0701);
борошно, крупи, порошок, пластівці, гранули з картоплі (код згідно з УКТЗЕД 1105);
продукція борошномельно-круп’яної промисловості; солод; крохмалі; інулін; пшенична клейковина (код згідно з УКТЗЕД 1 108 13 00 00);
картопля, схильний до тепловій обробці або інший, у вигляді борошна, круп або пластівців або ін. (код УКТЗЕД 2004 10 з усіма підпунктами);
картопля, у вигляді борошна, круп або пластівців або ін., нарізаний тонкими шматочками, обсмажена або підсушений, солоний або несолона або ароматизований чи неароматизований, в герметично закритих упаковках, придатна до вживання або ін. (код УКТЗЕД 2005 20).

Відзначається, що за інформацією УАПК, одна з транснаціональних компаній звернулася до Міністерства розвитку економіки, продовольства і сільського господарства України з проханням не поширювати санкції на картоплю свіжа або охолоджена в частині «насіннєву картоплю».

«УАПК категорично проти подібного пом’якшення, оскільки воно вкрай негативно позначиться на функціонуванні внутрішнього ринку України», – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *