Виробники свинини прогнозують зміцнення цін

Ціни на ринку свиней забійних кондицій впритул наблизилися до 49 грн / кг. Наступного тижня виробники свинини очікують зміцнення цін закупівлі – до 49-50 грн / кг.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації свинарів України.

«Протягом останнього тижня серпня виробники свинини реалізували заброньовані товарні партії за плановими цінами по 48-50 грн / кг. Частина з них зафіксувала запит переробників на додаткові обсяги протягом тижня. При цьому свинарі відзначають, що середня забійна маса тварин залишається трохи нижче звичних забійних кондицій, що вимушено обмежує обсяги товарних партій і загальна пропозиція свинини на ринку », – пояснюють експерти.

Представники м’ясопереробної галузі підтверджують, що реалізація свинини протікає планомірно, а пропозиція кондиційних тварин ще не відновилася. Тому велика частина закупівельників очікує стабілізації цін на ринку свинини в живій вазі і не виключає сезонної позитивної динаміки.

Згідно зі спостереженнями аналітичного відділу асоціації, максимальної позначки ціни закупівлі переважно досягають на рубежі сезонів або в першій половині вересня.