Виробники фундука вирішили об’єднатися в кластер

Провідні виробники фундука в Україні вирішили створити Національний кластер «Фундук України».

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент Український горіховою асоціації Геннадій Юдін.

Представники компаній ТОВ «Мілкор» (Закарпатська область), ТОВ «Філберт» (Одеська область), ТОВ «Агропром-Закарпаття» (Закарпатська область), ГК «Галс Агро» (Київська область), ТОВ «Фаетон ІНК» (Київ, сади в Чернівецькій, Вінницькій областях), в ході круглого столу прийшли до одностайної думки про необхідність створення Національного кластера «Фундук України», як добровільного бізнес-об’єднання, в якому зможуть приймати участь всі фундукові сади, незалежно від розміру їх площ.

Учасники зустрічі підписали відповідний Меморандум, а також вирішили приступити до створення положення про національний кластері «Фундук України», створення і подальшої реєстрації єдиного логотипу.

«Головним завданням національного кластера« Фундук України »стане добровільне залучення промислових садів до участі в створенні консолідованих збірних партій фундука, як екпортіруемих на зовнішній ринок, так і реалізованих всередині України.
Кооперація аграріїв давно стала звичним явищем для більшості європейських країн. Однак, українські аграрії зовсім не поспішають об’єднаються, остерігаючись спільної відповідальності і боячись бути обдуреними своїми партнерами », – пояснює Геннадій Юдін.

Перше розширені збори учасників національного кластера «Фундук України» вирішено скликати на початку жовтня 2020 року з запрошенням аграріїв і фермерів, які висловлять бажання в ньому брати участь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *