Виробники демонструють високі показники вартості брендів – дослідження

Виробники алкоголю, рітейлу і фармацевтики демонструють високі показники вартості брендів і зростання бізнесу, відзначає рейтинг журналу “Кореспондент” 50 найдорожчих брендів України.

Коментуючи результати дослідження, “Кореспондент” також підкреслює продовження зростання бізнесу, що працює в харчовій галузі. Крім цього, відзначається сукупне зростання вартості брендів, незважаючи на кризу і карантин, введений в країні через пандемію COVID-19. Так в 2019 році вартість першої десятки лідерів рейтингу в сумі становила $ 1,7 млрд, в 2020 році ця сума зросла до $ 1,8 млрд.

Згідно з рейтингом, в п’ятірку найдорожчих брендів увійшли “Київстар” ($ 251,7 млн), Rozetka ($ 209,9 млн), “Дарниця” ($ 179,2 млн – у порівнянні з 2019 роком піднялася з четвертого на третє місце в рейтингу, збільшивши вартість бренду зі $ 172,2 млн до $ 179,2 млн), “Моршинська” ($ 177,5 млн), ПриватБанк ($ 171,5 млн).

Серед учасників першої двадцятки рейтингу – “Нова Пошта”, “Укртелеком”, Ощадбанк, “Цитрус”, “Епіцентр”, Roshen, OLX і МАУ.

За словами редакції, головний принцип рейтингу залишається незмінним: великі мультинаціональні бренди, створені за межами України, не розглядаються. При розрахунку вартості брендів редакція видання враховувала ключові макроекономічні показники України (ВВП, інфляція) фінансові показники компаній-власників брендів, а також їх рекламну активність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *