Виробникам згущеного молока рекомендують не копіювати упаковку конкурентів

Антимонопольний комітет України рекомендує ПрАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат» і ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза» уникати використання подібної за стилістикою упаковки згущеного молока інших виробників: ТОВ «Мілк-Інвест» і ПрАТ «Ічнянський молочноконсервний комбінат».

Як говориться в повідомленні відомства, останні випускають продукцію з таким оформленням з 2019 р в той час як підприємства, яким надано рекомендації, – з липня-жовтня 2020 р

За наявною в комітеті інформацією, багато виробників згущеного молока з цукром використовують при оформленні упаковки продукції графічну стилістику і кольору радянських часів. При цьому виробниками додаються окремі власні елементи дизайну етикеток.

«У наведеному випадку виробники використовували етикетки не тільки з цими впізнаваними елементами, але і унікальні елементи з етикеток заявників без їх дозволу. Зокрема, мова йде про елементи у вигляді стрічок з написом, медалей, розміщенні торговельних марок, зображення полуниці в бризках молока. Ці елементи зображення розміщувалися на етикетках в тих же місцях, де і аналогічні елементи заявників. Таке схоже оформлення етикеток може призвести до змішування з діяльністю заявників », – пояснюють в АМКУ.

Отже, комітет надав ПрАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат» і ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза» рекомендації припинити використання цих елементів оформлення етикеток молока цільного згущеного з цукром і продукту молокосодержащие згущеного з цукром «Згущене молоко».

«Зараз в комітеті відсутня інформація про те, що таке копіювання етикеток конкурентів призвело до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції.

Отже, згідно із законодавством, за умови виконання положень рекомендацій АМКУ, провадження у справі про порушення законодавства про за

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *