Виробник снеків зробив чіпси зі свинини

Wilde Brands, виробник курячих чіпсів Wilde Chips, розширює свою лінійку протеїнових снеків свинячими чіпсами.

Закуски виробляють зі свинини вищого сорту, вирощеної без антибіотиків, передає foodbusinessnews.

У складі свинячих чіпсів – дев’ять незамінних амінокислот. Вони мають тонку, хрустку текстуру і крім самого м’яса містять крохмаль тапиоки і сушені яєчні білки.

Порція з 20 грамів суперпродуктом містить 10 г білка і 170 калорій, 1 г цукру і 10 г жиру на порцію. Свинячі чіпси кето-дружні, безглютенові і беззерновие.

Зараз продукт представлений чотирма смаками в магазинах Whole Foods Market, а також на веб-сайті компанії. Рекомендована роздрібна ціна – $ 4,99 за упаковку.

«Whole Foods стала піонером у створенні лінійки закусок на основі білка, що дозволило споживачам знайти високоякісні свинячі шкурки, слойки з яєчного білка і чіпси з м’яса», – сказав співзасновник і головний виконавчий директор Wilde Brands Джейсон Райт.

За його словами, їхня стратегія виявилася дуже ефективною, і великі мережі, такі як Kroger і Sprouts, тепер розробляють власні продукти на основі протеїну.

«Це дає можливість для зростання категорії закусок на основі білка всім гравцям, і ми вважаємо, що наші нові свинячі чіпси стануть надійним доповненням», – додав Джейсон Райт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *