Виробник шкіряних сидінь для авто “Bader Україна” поетапно відновлює зупинену в березні роботу

Виробник шкіряних оббивок для автомобільних салонів провідних світових автовиробників компанія “Bader Україна” поступово відновлює роботу на виробничих майданчиках у Львівській області, після вимушеної зупинки на тлі зупинки конвеєрів на автоконцернах-споживачах продукції через карантинних заходів в цих країнах.

“Ми 23 березня зупинили виробництво на наших майданчиках як з урахуванням мінімізації ризиків для наших працівників в умовах карантину, так і з урахуванням скорочення замовлень від автоконцернів, які призупинили роботу своїх конвеєрів через проблеми на тлі коронавируса”, – повідомила агентству “Інтерфакс- Україна “заступник директора компанії Христина Горішна.

За її словами, працівники “Bader Україна” були відправлені в оплачувані відпустки на два тижні, а потім в оплачувану простий згідно з українським законодавством.

У той же час, зазначила вона, у міру відновлення роботи автоконцернами-замовниками будуть поступово відновлюватися і робота “Bader Україна”.

“Зараз невелика кількість працівників задіяні на заводі в Городку, а з 13 квітня поступово відновлюють роботу і інші його працівники. На всіх інших виробничих підрозділах плануємо відновити роботу з 4 травня”, – повідомила Горішна.

Вона зазначила, що поки складно оцінити збиток компанії від тимчасового простою і додала, що материнська компанія “стурбована тим фактом, що українська держава не бере на себе відшкодування збитків від простою, як це роблять європейські уряди”.

Заступник директора підкреслила, що “Bader Україна” здійснюють весь комплекс заходів, необхідних в умовах карантину, викликаних епідемією коронавируса. Для безпеки працівників в достатній кількості закуплені професійні маски, рукавички і засоби дезінфекції. Підприємство забезпечує підвезення працівників на роботу, автобуси дезінфікують після кожного рейсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *