Виробник озвучив умови розвитку молочного бізнесу

Україна має величезний потенціал в молочнотоварному виробництві, і сталий розвиток цієї галузі можливо, але за умови наявності дешевих і довгострокових кредитів, гарного професійної освіти, стабільної політики і стабільного уряду.

За це повідомив директор ТОВ «Кищенці» Корнеліс Хендрік Хузінха під час онлайн-заходи в рамках Eurotier Digital на тему: «Сучасне тваринництво – потенціал для інвестицій в Україні».

«На жаль, майже нічого з перерахованого в Україні немає. Розвиток цих речей дуже важливо. Відповідальність за це лежить на тому, хто живе в Україні, і на тих, хто інвестує в Україну », – вважає Корнеліс Хендрік Хузінха.

Він додав, що не бачить вирішення розвитку молочнотоварного виробництва в програмах сприяння, оскільки вони дуже прив’язані до корупції. А також зазначив, що не бачить майбутнього України в великих агрохолдинги, вважає, що потрібно, щоб були і розвивалися місцеві фермери.

Директор ТОВ «Кищенці» розповів, що зараз йде співпраця з IFC та Світовим банком щодо розвитку інвестицій в молочнотоварний сектор.

«В Україні варто приходити працювати, при цьому необхідно бути відкритими до іншої культури, бути гнучкими, уміти співпрацювати, шукати контакти і переймати досвід інших», – зазначає Корнеліс Хендрік Хузінха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *