Виробник: Окупність зрошувальної системи становить 2-4 роки

Окупність зрошувальної системи в залежності від умов роботи складає від 2-х до 4-х років. А якщо вирощувати два врожаї на рік на одному полі, то окупність може наступити за перший рік експлуатації.

Таку думку висловив керівник департаменту зрошувальних систем компанії «АМАКО Україна» Олександр Морозов.

«Звичайно, повинен бути налагоджений процес і розуміння технологічних циклів самим агровиробників. Зокрема, ми самі надаємо кваліфіковану підтримку для наших клієнтів. Ми не продаємо продукт, ми продаємо сільгоспвиробнику рішення для отримання максимальної ефективності роботи. Чи готові супроводжувати клієнта як з агрономічної боку, так і по відношенню до сервісного обслуговування стільки часу, скільки це буде йому потрібно. Завжди на зв’язку », – говорить Олександр Морозов.

Також він додав, що вартість заміни старої зрошувальної системи на нову становить $ 1 тис. / Га.

«На півдні України зараз працює близько 7 тис. Зрошувальних машин, 5 тис. З яких потрібно змінювати, оскільки вони вже неефективні», – додає керівник департаменту зрошувальних систем компанії «АМАКО Україна».

Для довідки: компанія «АМАКО Україна» пропонує придбання зрошувальних систем WESTERN в лізинг або кредит з 0% ставки фінансування на термін до 3 років як у гривні, так і у валюті, або з 0% авансу з мінімальними ставками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *