Виробник: Найбільшим каналом збуту для заморожених ягід залишається HoReCa

Компанія «Беррі Трейд» щодо збуту продукції спочатку орієнтувалася на сферу HoReCa, яка на сьогодні залишається головним споживачем заморожених ягід і овочів. HoReCa вигідніше мати вже готовий продукт без відходів, який на 100% можна використовувати.

Про це повідомив директор ТОВ «Беррі Трейд» Андрій Галяса під час «Fruit & Berry Zoom» в рамках ініціативи «VTrade Фрукти і Ягоди», яку реалізує програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) і асоціація «Ягідництво України».

«Наша компанія займається вирощуванням, закупівлею, переробкою та збутом ягід, фруктів і грибів. Продаємо їх як переробним підприємствам, так і на ринок кінцевого споживача. У великих оптових продажах спеціалізуємося на виробництві охолодженої і меленої ягоди малини і полуниці. Ми переробляємо ягоди в пюре, яке є сировиною для подальшого виробництва пюре і концентратів. Експортуємо в країни ЄС, але також продаємо свою продукцію на внутрішньому ринку для місцевих виробників », – розповідає Андрій Галяса.

За його словами, на оптовому ринку «Шувар» ще з 2015 року компанія має підрозділ, що спеціалізується на продажу замороженої продукції, асортимент складає більше 60 позицій.

«У той час споживачі ще не дуже були звичні до такого виду продукції. Поступово культура споживання розвивалася, обсяги продажів росли. І ми розуміли, що слід освоювати і інші канали збуту. Вирішили зосередитися на каналі HoReCa, і до цього дня ця сфера є нашим основним споживачем », – зазначає Андрій Галяса.

Він розповідає, що за день відвантажується 1-2 т продукції, але є циклічність. У «Беррі Трейд» впровадили доставку продукції, побудували склад на «Шуварі», два роки тому почали онлайн-торгівлю.

«Треба йти в онлайн-торгівлю. Але проблема в тому, що люди краще купують продукцію, коли її бачать, тому не завжди цей товар легко продати через інтернет. Але якщо споживач купив продукцію і задоволений її якістю, то він обов’язково повернеться », – вважає Андрій Галяса.

Директор ТОВ «Беррі Трейд» зазначає, що компанія не працює з великими торговельними мережами, а віддає перевагу невеликим прибудинкові магазини, яким надає морозильні камери для зберігання продукції.

«Ми вели переговори з декількома великими торговельними мережами, але не побачили спільних позицій, які б були нам цікаві. До того ж, супермаркети мають досить постачальників, які можуть чекати по три місяці відстрочки оплати за поставлений товар. У нас такої можливості немає », – говорить Андрій Галяса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *