Виробник молочки розповів, як виглядає середній постачальник сировини

У 2020 році все закуплене молоко для переробки компанією «Данон» в Україні було екстра і вищого сорту. При цьому частка молока сорту екстра склала 95% від всього переробленої сировини.

Про це повідомив директор із закупівель і операційної діяльності «Данон» в Україні Борис Жигалов під час конференції постачальників молока «Данон» в Україні «Лідери разом».

«Як показує статистика, виробництво і переробка молока в Україні падає, причому переробка, якщо взяти за останні три роки, знижується більше, ніж виробництво. Але є дуже хороший сигнал – на тлі загального зниження виробництво на рівні сільськогосподарських підприємств залишається на стабільному рівні. У період пандемії компанія «Данон» змогла забезпечити надійність поставок, зберегти і навіть підвищити рівень сировини, яке компанія переробляє на своїх підприємствах, ми налагодили новий режим взаємодії, зберегли свою ефективність », – зазначає Борис Жигалов.

За його словами, середній постачальник молока «Данон» в Україні має рівень надою на корову 8,5 т на рік, товарність – на рівні 92%, середнє поголів’я – 623 корови, жирність молока на рівні 3,74%, білок – 3, 29%.

Під час конференції постачальників молока «Данон» в Україні «Лідери разом» компанія «Данон» відзначила кращі ферми за підсумками роботи в 2020 році.

У ТОП-3 лідерів серед постачальників молока увійшли: ТОВ «Агрофірма« Піщанська »в номінації« Краща продуктивність »; ПП «Агрофірма« Разволожье »в номінації« Бездоганна якість »; ПСП «Зарічне» в номінації «Сталий розвиток».

Підприємства отримали визнання в номінаціях і мілкосканери (аналізатори соматичних клітин молока). Такі ж мілкосканери отримали ще 12 постачальників, які невпинно протягом багатьох років працюють з компанією «Данон».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *