Виробник: Експортерам молочки важливо знати і враховувати місцеві смаки

Експортери молочних продуктів повинні враховувати, що у кожного споживача в окремо взятій країні є своє сприйняття кольору продукту і упаковки, наприклад, вершкового масла.

Про це розповів генеральний директор «Терра Фуд» Фортунато Гуадалупе в блозі на «БізнесЦензоре».

«Українці купують масло бежевого кольору, а в іншій країні вважають за краще біле – вважають цей колір« правильним »для масла. Покупці третьої країни, зокрема Африки, вибирають масло жовтого кольору. Вони орієнтуються на зовнішній вигляд, який повинен відповідати їх очікуванням про цей продукт », – пояснив він.

Також, за словами експерта, свою роль грає колір упаковки: десь традиційно масло, упаковане в жовту обгортку, вважається маргарином, а в червону – найбільш якісне, натуральне, а ще в якійсь з країн це зовсім не впливає на вибір споживачів .

«Також цікавий момент – вага упаковки. У деяких країнах масло вагою 1 кг вважається маргарином, і тільки 200 г – маслом, і навпаки. Всі ці аспекти необхідно досліджувати і враховувати, тому що навіть в сусідніх державах уявлення людей про продукти можуть бути діаметрально протилежними », – підкреслює Фортунато Гуадалупе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *