Виробник: Брюссельська капуста дає виручку в 900 тис. Грн з гектара

Брюссельська капуста щорічно дорожчає, в цьому сезоні оптова ціна на неї становила 60 грн / кг, при врожайності 15 т / га з гектара можна виручити 900 тис. Грн.

Про це розповів директор ТОВ «Діонея» Ігор Микицей, в колонці на AgroTimes.

Підприємство, розташоване на Київщині, 10 років вирощує брюссельську капусту, яку продає в столичні супермаркети по 2-3 тонни на тиждень.

«Брюссельська капуста найкраще росте при відносно невисокій температурі і вологості повітря, в умовах тривалої теплої осені, так як має великий період вегетації і відрізняється повільним зростанням і розвитком. У наших широтах культура відчуває себе досить непогано. Правда, в минулому сезоні рослини в рості дещо відставали в порівнянні з іншими роками. Можливо, це було пов’язано зі спекою влітку », – поділився фермер.

Урожай збирають в кілька етапів: спочатку зривають головочку в нижній частині стебла, потім обривають все листя, щоб вони не заважали зривати головочку в середній і верхній частині стебла.

«Якщо в грудні і січні немає сильних морозів, то головочку брюссельської капусти за три або чотири прийоми збираємо до лютого. Незібраний урожай в осінній і зимовий період знаходиться в полі. Важливо, щоб температура повітря не опустилася нижче -15 ° С, тому що після такого морозу всередині головочкі з’являється потемніння в діаметрі 2-3 мм, і продукція стає непридатною для реалізації “, – рассказаивает аграрій.

Щоб головочку мали хороший товарний вигляд після розморожування, як зазначив Ігор Микицей, температура повітря в складі повинна бути не вище 1-2 ° С протягом 3 діб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *