ViOil нарощує випуск рослинного масла в пляшках

Промислова група ViOil нарощує виробництво бутильованої рослинної олії. Цех з виробництва фасованої продукції працює на повну потужність.

Як говориться в повідомленні компанії, сучасна лінія з розливу рослинної олії дозволяє фасувати готову продукцію в пластикову тару об’ємом 1 л і 5 л.

«У світі через пандемію коронавируса змінюється структура споживання рослинного масла. Зараз все більше країн змушені вводити карантинні заходи, люди переходять на домашнє харчування. Це викликало збільшення попиту на фасовану продукцію. Ми готові відповісти на запити наших споживачів і забезпечити їх високоякісним продуктом “, – розповідає генеральний директор промислової групи ViOil Павло Іванов.

Уточнюється, що майже всі бутильована рослинне масло компанія відправляє на експорт. Основними покупцями продукції ViOil є Китай, країни Близького Сходу і ЄС.

Крім того, в компанії підкреслили, що в умовах пандемії на всіх підприємствах промислової групи ViOil введені жорсткі карантинні заходи проти поширення коронавируса. Компанія забезпечила співробітників засобами індивідуального захисту. На вході людям міряють температуру, в кожному підрозділі розташовані пункти дезінфекції рук. Регулярно проводиться санобробки приміщень, а також дезінфекція внутрішньої і зовнішньої території. На роботу співробітників доставляє власний транспорт компанії, який також регулярно проходить санобробку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *