Вільний вигул: Овостар розширила лінійку яєчної продукції

«Овостар Юніон» розпочав продаж яєць ТМ «Ясенсвіт» з поміткою «Вільний Вігула».

Компанія стала першим серед великих українських виробників, хто пропонує таку продукцію. До цього яйце птиці вільного вигулу можна було придбати тільки у невеликих фермерських господарств, йдеться в повідомленні компанії.

Пташник вільного вигулу, перевірений і схвалений Госпродпотребслужбой України, розташований на Васильківській виробничій площадці компанії в с.Крушинка, Васильківського району Київської області. Умови утримання птиці при вільному вигулі максимально наближені до природних: вільне переміщення усередині пташника взимку, а для теплого сезону передбачена можливість прогулянок на свіжому повітрі.

Відповідно до світових стандартів яйця птиці вільного вигулу маркуються кодом «1» або Free range (на відміну: «2» – вольєрне утримання, «3» – вміст у клітинах). Тенденція до переходу на промислове яйце змісту поза клітиною набирає обертів по всьому світу. Виробники продуктів харчування і рітейлери в Європі заявляють про те, що також будуть переходить на таке яйце. У 2018 році тільки 50,4% європейських несучок містилися в клітках, 28,5% – у вольєрах, і 15,7% – у вільному вигулі (дані Commission Implementing Regulation EU).

«Вільно гуляє птиці потрібно більше не тільки простору, але і корми, уваги до біобезпеки, зусиль по догляду, збільшується обсяг ручної праці у виробництві, а це значить, що собівартість продукції і, відповідно, ціна на полиці вище. При цьому споживачі усього світу активно підтримують природний вміст птиці, купуючи продукцію з маркуванням Free Range », – говорить директор з виробництва« Овостар Юніон »Віталій Ворон.

Яйця «Ясенсвіт. Вільний Вігула »вже надійшли на полиці ритейл мереж METRO, Auchan, Billa, Таврія, Копійка, планується відкриття позиції в мережах NOVUS, FOZZY, Велика Кишеня.

Для довідки: група компаній «Овостар Юніон» – вертикально інтегрована публічна холдингова компанія. В 2019 на птахофабриках «Овостар Юніон» зібрано 1,59 млрд яєць, поголів’я курей-несучок становила 6,7 млн. Виробництво сертифіковане по ISO 9001: 2015-го, ISO 22000: 2005 (HACCP) і FSSC 22000. Продукція «Овостар Юніон» користується попитом у споживачів 55 країн світу, з 2015 року експортується в Європейський Союз. З 2011 року акції «Овостар Юніон» котируються на Варшавській фондовій біржі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *