Відомий в світі онлайн-сервіс Reddit відкрив офіс в Києві і починає пошук ІТ-фахівців

Компанія Reddit відкрила офіс в Києві і зараз шукає туди розробників. Про це повідомляє AIN.UA.

“Київ ми вибрали тому, що тут дуже багато технічно підкованих інженерів, яким цікаво займатися продуктом. Вони прагнуть до більшого, хочуть не тільки писати код. Нам якраз такі і потрібні: люди, готові робити внесок в продукт”, – пояснив рішення компанії старший дизайнер Павло Грозян.

Офіс тільки недавно відкрився в Києві, перші співробітники працюють в “креативний Кварталі” в БЦ “Гулівер”, їх поки всього двоє.

“Коли повернуся з Сан-Франциско, почнемо проводити співбесіду і наймати людей. Шукаємо бекенд- і фронтенд-інженерів. У майбутньому, можливо, з’являться вакансії для мобільних розробників. Зараз в Києві відкрито дві вакансії: senior frontend engineer і senior backend engineer. До кінця року плануємо найняти до 10 осіб “, – розповів mobile software engineer Олексій Павловський.

У компанії поки не можуть розкривати всі проекти, над якими буде працювати київська команда.

“Ми проводимо величезну кількість експериментів в різних напрямках, одне з них – альтернативні джерела доходу, друге – все, що стосується майбутнього інтернету. Reddit – це спільноти, об’єднані інтересами. Ми хочемо дати їм інструменти, які дозволять зменшити тиск, який відчувають користувачі Facebook і Twitter – платформах, які конвертують особисті дані в кеш. На Reddit можлива абсолютна анонімність і ми хочемо якомога менше залежати від особистих даних користувачів “, – зазначає Павловський.

Поки що у компанії немає планів відкривати офіси в інших містах в Україні, хоча і обмежень для цього теж немає.

Відзначимо, що Reddit – це одна з найпопулярніших в світі платформ для спілкування та обговорення тем, які цікаві користувачам. На листопад 2019 року біля Reddit було близько 430 млн унікальних користувачів на місяць, 130 тисяч активних спільнот на різні теми, від комп’ютерних ігор до особистих фінансів і політики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *