Відкриття готелю Sheraton в Києві заплановано на 2021р

Відкриття першої п’ятизіркового готелю Sheraton в Києві заплановано на 2021 рік.

“У 2021 році Sheraton Hotels продовжить трансформацію, і бренд планує представити нові програми обслуговування гостей і провести повну реновацію в таких локаціях, як Нешвілл (США), Торонто (Канада), Ніцца (Франція), Київ (Україна) і Сіань (Китай) “, – повідомляється в прес-релізі компанії, оприлюдненому 28 січня виданням PRNewswire.

Як повідомлялося, раніше у вересні-2020 рада директорів Корпорації з фінансування міжнародного розвитку США (U.S. International Development Finance Corporation, DFC) схвалив виділення фінансування в розмірі $ 27 млн ​​на проект будівництва готелю Sheraton в Києві.

Будівництвом п’ятизіркового готелю Sheraton Kyiv Olimpiyskiy на території Олімпійського стадіону займається “Будівельна Інвестиційна Компанія” ТМ “, яка підписала договір на управління готелем з готельним оператором Marriott Hotels & Resort.

Як зазначається на сайті компанії, Sheraton Kyiv Olimpiyskiy є 14-поверхова будівля на 196 номерів, 178 з яких – стандартні номери та номери класу “де-люкс”, 15 номерів “люкс”, два номери для людей з обмеженими можливостями і один президентський номер. Інфраструктура включає підземний паркінг на 144 машиномісця.

“Будівельна Інвестиційна Компанія” ТМ “створена в 2004 році, основним видом діяльності є будівництво житлових і нежитлових будівель.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, засновниками компанії на січень-+2021 числяться ТОВ “Телмокс Лімітед” (50,5%), ТОВ “Вейолл Лімітед” (35,5%) і Ігор Тарасуль (14%).

Розмір статутного капіталу складає 5 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *