Відкриття другої IKEA в Україні очікується у вересні в Ocean Mall – девелопер

Другий магазин шведської компанії IKEA в Україні планується відкрити орієнтовно через півроку після першого – в вересні цього року в добудовувати сьогодні столичному торгово-розважальному центрі (ТРЦ) Ocean Mall біля метро “Либідська”, повідомив девелопер Вагіф Алієв.

Коментуючи журналістам в понеділок відкриття першого магазину IKEA в іншому його об’єкті – ТРЦ Blockbuster Mall, девелопер також підтвердив плани створення найближчим часом до 2022 року мережі великих торгових центрів площею до 40 тис. Кв. м, в частині з яких будуть розміщені інші магазини IKEA.

Як повідомлялося, IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, 1 лютого відкрила перший магазин міського формату площею 5 тис. Кв. м в Україні в ТРЦ Blockbuster Mall по просп.Степана Бандери, 36 в Києві. Спочатку передбачалося, що перший магазин може бути відкритий в Ocean Mall, проте ці плани були порушені через перенесення запуску ТРЦ.

У відкритому магазині доступні близько 2 тис. Найменувань товарів, ще 3 тис. Артикулів великогабаритної продукції доступні на сайті інтернет-магазину. Крім того, торгова точка в ТРЦ Blockbuster Mall також включає пункт видачі онлайн-замовлень і почтомат.

Раніше, в травні 2020 року відбувся офіційний запуск інтернет-магазину IKEA в Україні паралельно з пунктами видачі в київському ТЦ (Auchan Rive Gauche) і ТЦ Metro Cash & Carry. У грудні-2020 відкрився третій пункт видачі в ТРЦ Lavina Mall.

Юридичним супроводом відкриття фізичного магазину IKEA в столиці займався київський офіс компанії Baker McKenzie.

Алієв є засновником девелоперської компанії Mandarin Plaza Group, яка розвиває мережу Мегамолл в Києві, куди входять Blockbuster Mall, Lavina Mall, а також Ocean Mall, Lisova Mall, Hippodrome Mall і ін. ТРЦ, будівництво яких триває.

Крім цього, бізнесменові належать Mandarin Plaza і частина БЦ “Парус”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *