Віддаленим співробітникам роботодавці готові платити більше, ніж офісним – дослідження

Співробітникам на віддаленому режимі діяльності роботодавці готові платити на 9% більше, ніж при “класичної” зайнятості, хоча середня зарплата перших впала на 4%.

Про це свідчать результати дослідження онлайн-сервісу “OLX Робота” за 3 квартал 2020 року.

Як випливає з його результатів, найчастіше для роботи з дому потрібні студенти і молодь на початку кар’єри, а найпопулярніші вакансії – офіс-менеджер і менеджер Instagram-сторінки.

Зазначено, що з другого по третій квартал 2020 року (з квітня-червня по липень-вересень) кількість вакансій для офісної роботи зросла на 32%. Вакансій для “удаленку” стало на 22% більше.

При цьому претенденти цікавляться нею в 3 рази активніше – на одне оголошення відгукуються в середньому 13 осіб. Для “класичної” зайнятості цей показник дорівнює трохи менше 5.

До того ж, для бажаючих працювати віддалено, в липні-вересні зарплати були на 9% вище – в середньому 12 000 грн в місяць. У попередньому кварталі роботодавці пропонували навіть трохи більше – близько 12 500 грн. А середній оклад при офісної зайнятості вже півроку стабільно становить 11 000 грн.

“Найактивніші при пошуку роботи як і раніше студенти та молоді люди на старті кар’єри – на одну пропозицію працевлаштуватися віддалено відгукується в середньому 21 здобувач. До речі, найчастіше роботодавці шукають саме молодь – в третьому кварталі вони активізувалися і стали охочіше розміщувати вакансії для початківців співробітників. Зараз оголошень було 1 800, що на 24% більше, ніж в квітні-червні. Рівень доходу молоді не змінився – їм готові платити ті ж 12 500 грн “, – йдеться в релізі.

За даними дослідження, найчастіше на “удаленку” шукають офіс-менеджерів – за третій квартал бажаючі отримати посаду могли вибрати місце роботи серед 600 вакансій. Платити їм готові в середньому 11 500 грн. На другому місці менеджер Instagram-сторінки – 370 пропозицій за липень-серпень 2020 року. Зараз їм обіцяють 18 000 грн – на 20% більше, ніж у другому кварталі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *