“Велике будівництво” -2021 передбачає будівництво і реконструкцію 500 об’єктів соцінфраструктури та 40 проектів економрозвитку

Державна програма “Велике будівництво” в 2021 році передбачає будівництво, ремонт і реконструкцію 500 об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких 95 шкіл, 70 дитячих садків та 80 спортивних об’єктів, повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

“На 2021 рік наші плани більш амбітні – 500 об’єктів в цілому. Ми збільшуємо обсяг інвестицій в соціальну сферу”, – розповів Чернишов в ході всеукраїнського форуму “Україна 30. Інфраструктура” в понеділок.

В програму, зокрема, включені будівництво і реконструкція 20 культурних об’єктів, 35 лікарень, 200 амбулаторій.

За словами міністра, 150 прийомних відділень лікарень з 210 запланованих на 2020 рік вже побудовані і оснащені сучасним обладнанням і будуть відкриті найближчим часом.

Крім того, на поточний рік також заплановано 40 проектів, що сприяють економічному розвитку, зазначив Чернишов. Серед них 19 проектів нового будівництва, 18 – реконструкції, три проекти капітального ремонту. На їх реалізацію передбачено 1,2 млрд грн.

“Реалізація проектів економічного розвитку може залучити в розвиток регіону по 5 грн на кожну інвестовану гривню. Все це дасть необхідний поштовх для виправлення регіональної диспропорції і розвитку українських міст і сіл”, – зазначив Чернишов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *