Varus намір готувати страви на замовлення

Мережа супермаркетів Varus анонсувала запуск нової послуги – приготування страв на кухнях своїх супермаркетів на замовлення. Про це повідомила прес-служба мережі Varus.

Новий формат “Ви купите, а ми приготуємо” передбачає можливість клієнту придбати продукти в супермаркеті, віддати їх на кухню торгової мережі і за підсумком отримати з них готові страви.

Ця новація пов’язана з появою в мережі нового бренд-шефа Костянтина Черненко. Varus запросив досвідченого кулінара очолити напрямок готових страв і має намір поборотися за покупця в цьому сегменті. У компанії поки новий формат знаходиться на стадії опрацювання. Його запуск очікується ближче до літа 2020 року.

Крім приготування страв на замовлення покупців, Varus також має намір значно розширити асортимент готових страв на винос. Лінійка нових страв на винос буде не тільки відрізнятися від представлених вже у відділах кулінарії в супермаркетах, але і оновлюватися щотижня з урахуванням сезону.

“Це новий погляд поза стереотипів формату швидкого харчування. Ми можемо зробити фаст-фуд корисним, надавши клієнту вибір як в gluten free продуктах, так і у вигляді картоплі фрі, чикен Фрай без фритюру і смаження в олії”, – ділиться планами Костянтин Черненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *