“В Європі вигідніше”: український виробник кормів для тварин відкрив завод в Литві

16 липня 2020 року, український виробник харчування для домашніх тварин Kormotech запустив перше власне виробництво в Європі. Завод з виготовлення вологих кормів для кішок і собак заробив в литовському місті Кедайняй.

Про це в ході прес-конференції розповів генеральний директор компанії Kormothech Ростислав Вовк.

Новий об’єкт був побудований за один рік. Загальна сума інвестицій склала 15 млн євро, де 10 млн євро кредитних ресурсів виділив ЄБРР. Спочатку завод планували відкрити в орендованому приміщенні, проте в процесі створення виробництва плани змінилися. Загальна площа становить 4 тисячі квадратних метрів, максимальна виробнича потужність – 20 тисяч тонн кормів на рік. У планах компанії нарощувати виробництво на 5 тонн щорічно.

Також компанія має намір запустити торгову площу на території Литви для реалізації продукції.

Український виробник кормів для тварин запустив виробництво в Литві через вигідних умов, які надає держава – це часткова компенсація інвестицій державою, податкові канікули до 15 років, будівництво приміщення під оренду з подальшим правом викупу. Таким чином для розвитку бізнесу компанія отримала податкові канікули на 10 років.

Нове виробництво Kormotech оснащено обладнанням від провідних світових виробників: Somic, Karl Schnell, Ishida, Selo і ін. 90% всіх процесів на заводі автоматизовано, де частина завдань виконують роботи, аналогічні тим, що збирають машини.

“Для повноцінного функціонування в Литві нам потрібно тільки 60 працівників. Вчити литовських колег будуть наші фахівці з України. Так ми ще раз слідуємо своїм цінностям -” Розвиток “і” Команда “. Всього тут ми будемо виготовляти продукцію власних брендів і під торговими марками наших партнерів. Це новий крок в нашій подальшій експансії на світовому ринку “, – додає Ростислав Вовк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *