В Україну зайшов виробник штучної риби

Американський бренд Good Catch вирішив вийти на український ринок з рибними котлетами на рослинній основі.

Як і в разі рослинного м’яса Beyond Meat, офіційним дистриб’ютором Good Catch в Україні стане компанія Станіслава Луцковіча і Олександра Корзуна «Вест Мілз», пише ITC.ua.

У лютому котлети Good Catch можна буде спробувати в більш ніж двох десятках ресторанах країни, серед яких мережа азіатських ресторанів китайка, Еко Буфет, Альтруіст, ZELYONKA, Gremio Grill, Зелений кит, Sky Garden, Євразія, Ketchup Room, Avocado Cafe, Веганутие, Orang Utan, Green 13 Yizha, Queen і онлайн-доставка бургерів Beyond Meat в Києві, а також веганські мережу Om Nom Nom у Львові, Varburger в Дніпрі, GreenFood, Benedict, Jord, Live.Love.Avocado в Харкові і True cafe, Barco, ZOZH, Мінімаліст, Вилки-палки, Chill Out Vegan, Vegan.od.ua в Одесі.

«Рослинна риба – безпечна, корисна і смачна альтернатива. Вона забезпечує необхідну кількість білка, вона насичена Омега-3, а також відзначається нульовим вмістом ртуті, відсутністю неприємного запаху, антибіотиків і мікропластіка, які дуже часто присутні у звичайній рибі. До того ж це зменшує кількість екологічних проблем, що виникають через надмірне вилову риби.

Наші партнери з нетерпінням чекали цей продукт, тому зараз ми проводимо щодня до 10 дегустацій з шеф-кухарями ресторанів, які першими запропонують своїм клієнтам цю інноваційну новинку – рибу майбутнього », – розповів CEO та співзасновник компанії« Вест Мілз »Станіслав Луцковіч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *