В Україну в 2021 році імпортували рекордну кількість вживаних авто: 83 машини з кожних 100

У грудні минулого року в Україні зареєстрували 47,3 тисячі легкових автомобілів, ввезених з-за кордону. Це на 18% більше, ніж за той же період 2020 року, повідомляє “Укравтопром”.

У грудні реєстрація імпортованого автомобільного секонд-хенду в чотири з половиною рази перевершила кількість угод на ринку нових легкових машин.

Загалом у 2021 році український автопарк поповнили 517,4 тисяч легкових авто з пробігом, що на 46% більше, ніж роком раніше, і це стало абсолютним рекордом для країни. В результаті 83 зі 100 легкових автомобілів, що минули минулу свою першу реєстрацію в Україні, були машинами з пробігом.

Найбільш популярна марка серед імпортного секонд-хенду – Volkswagen. За рік зареєстровано 90,2 тисяч автомобілів цього бренду. На другому місці Ford: зареєстровано майже 45 тисяч вживаних машин. Третя марка за популярністю Renault з результатом 42,9 тисяч автомобілів.

Моделі марки Skoda показали четвертий результат, їх власниками стали 38,4 тисяч українців. У п’ятірці лідерів також Opel, у заліку якого 33,1 тисяч реєстрацій.

Наприкінці 2021 року в Україні різко зріс попит також на комерційні автомобілі. Перше місце з продажу та реєстрації займає французька марка Citroen, друге місце у Renault, на третьому розташувалася італійська марка Fiat.

Минулого року значно зріс і показник імпорту автомобілів в Україну в цілому. Через тимчасовий пільговий період на розмитнення автомобілів на європейських номерах понад 82% імпортованих машин – “євробляхи”. Кількість ввезених таких автомобілів в Україну зросла на 38%. Вперше в поставках нових легкових автомобілів домінував імпорт з Китаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *