В Україну прибув перший контейнерний поїзд з Китаю по новому маршруту – УЗ

В Україну прибув перший контейнерний поїзд за новим маршрутом Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна, який доставив 41 контейнер з холодильним обладнанням. Проводиться робота по періодичності курсування поїзда та розробки електронного майданчика для замовлення та оплати послуги перевезення, повідомили в прес-службі АТ “Укрзалізниця” (УЗ).

“На станцію” Київ-Ліски “прибув перший контейнерний поїзд за новим маршрутом Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна. У складі поїзда 41 контейнер з холодильним обладнанням”, – йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою УЗ в четвер вранці.

Поїзд в шляху знаходився 19 діб. За інформацією УЗ ведеться робота по періодичності курсування поїзда раз в тиждень. “При наявності достатнього вантажу, частота курсування буде збільшена і відправлення відбуватимуться за чітким графіком”, – підкреслили в прес-службі.

Відзначається, що робота над завантаженістю маршруту триває, “особливо в напрямку отримання дотацій з Китаю для вантажу, щоб умови перевезення вантажу були економічно привабливими для перевізників”.

Крім того, в УЗ розробляють онлайн сервіс з метою можливості замовлення клієнтами контейнерного місце в поїзді і оплати послуги онлайн за аналогією придбання квитків на пасажирські поїзди.

В УЗ нагадали, що прямі контейнерні поїзди з Китаю в Україну по території чотирьох країн почали курсувати з 8 червня 2020 року. За цей час прибуло вже 13 поїздів.

Контейнерні перевезення становлять 2,3% в загальних обсягах перевезень вантажів залізничним транспортом України. Зараз по території України на регулярній основі курсує 36 контейнерних поїздів, організованих УЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *