В кінці 2019 року компанією Mondelez був опублікований звіт State of Snacking, який вивчив роль снеків і їх роль в задоволенні потреб споживачів. Це дослідження продемонструвало, що популярність перекусів – глобальний тренд, стиль життя, який активно росте.
Через динамічного способу життя 6 з 10 споживачів вибирають снеки в якості перекусу протягом усього дня, а серед мілленіалов – 7 чоловік з 10.
“Український ринок снеків продовжує зростати. Близько 80% людей все ще продовжують споживати більше здорові перекуси і збалансовані снеки, але перевагу солодощами продовжують займати важливе місце в повсякденному житті.” – Розповів генеральний директор Mondelez Україна Андрій Самусенко.
Світові тренди в категорії снекінга ростуть в різних категоріях. Глобально розвивається здорове харчування, контроль порцій, тому багато компаній інвестують в ці напрямки, щоб надати продукт споживачеві. Що стосується України, то категорія здорового живлення не настільки затребувана, як в інших країнах.
Наприклад, в Америці в даний час їдять більше закусок, ніж їжі в звичайний день. В ході дослідження 8 з 10 опитаних це підтвердили. Перекушування допомагають їм пережити день – 78%. І 69% опитаних по всьому світу говорять, що вони не можу уявити своє життя без закусок. Також, 83% американців вважають, що перекус для них – це якась ностальгія по дому. У той час 76% респондентів відповіли, що не можуть уявити світ без шоколаду, така ж кількість споживає різні перекушування, щоб допомогти собі контролювати голод і управляти калоріями протягом дня.
У Німеччині 6 з 10 чоловік їдять протягом дня більше закусок, ніж звичайної їжі. Для 60% респондентів перекус є перервою для відпочинку протягом напруженого дня, а 49% і зовсім не можуть уявити своє життя без снеків.
Також, 70% німців вважають, що перекушування дуже важливі для їхнього емоційного та фізичного стану.