В Україні збільшилося виробництво свинини за рахунок мороженого м’яса

За даними Державної служби статистики, за 10 місяців 2020 р м’ясопереробні підприємства випустили 251,7 тис. Т свіжої, охолодженої і мороженої свинини. Це на 5,5%, або понад 13 тис. Т більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляють в асоціації «Свинарі України».

«Значною мірою згаданий приріст зумовило більш активне виробництво мороженої свинини. Так, хоча частка такої продукції в структурі загального виробництва залишається досить невеликий, проте за станом на кінець жовтня м’ясокомбінати випустили 24,4 тис. Т такої продукції, тобто на 40%, або майже 7 тис. Т більше, ніж рік тому. За рахунок цього питома вага мороженого м’яса в структурі виробництва свинини зріс з 7% до майже 10% », – пояснюють в асоціації« Свинарі України ».

Також зазначається, що на 5,9 тис. Т збільшилася і виробництво основного продукту – свіжої, охолодженої і мороженої свинини, яке за звітний період склало 219,7 тис. Т.

«При цьому, хоча більш ¾ цих обсягів припадає на охолоджені напівтуші, позитивну динаміку забезпечило більш активне, ніж у минулому році, виробництво так званого« великого шматка »- необвалені окостів, лопаток і їх відрубів: якщо за січень-жовтень 2019 го випуск такої продукції склав 12 тис. т, то в цьому він виріс на 65% і досяг майже 20 тис. т », – додають аналітики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *