В Україні запустили у виробництво здоровий продукт з амаранту і меду

Підприємниця з Херсонської області запатентувала і запустила у виробництво унікальний продукт – медовий амарант, що виготовляється з поєднання меду і органічного амарантового борошна.

Про це розповіла співзасновник підприємства і розробник продукту Вікторія Масловська, пише AgroTimes.

За її словами, над створенням медового амаранту вони з чоловіком працювали три роки. І тільки недавно після багатьох спроб і помилок було налагоджено промислове виробництво і офіційно запущена його продаж.

«Поки ми реалізуємо медовий амарант тільки на внутрішньому ринку, проте плануємо вийти і на зовнішній. Зокрема, нашим продуктом зацікавилися британці. Ми вже відправляли їм продукцію для тестування, а в січні вони приїдуть до нас на переговори про подальшу співпрацю. Тому зараз ми в процесі сертифікації обладнання і продукції для подальшого просування на ринку », – розповіла Вікторія Масловська.

Вона також повідомила, що для запуску виробництва довелося довго шукати інвесторів. І одна американська компанія вже була готова профінансувати цей проект, втім, натомість хотіла отримати авторські права на продукт, на що виробники не погодилися. Тому в підсумку довелося залучити для придбання обладнання (до речі, українського виробництва) частково власні кошти, частково – кредитні.

«Особливість виробництва в тому, що і для амаранту, і для меду недопустима обробка при високих температурах. Обидва ці продукту не можна нагрівати вище 400С, тому ми дотримуємося температурного режиму 37-380С. Мають намір також розширювати асортимент – вже тестуємо виробництво медового амаранту з домішками різних продуктів бджільництва з власної пасіки: з пилком, з маточним молоком і т.д. », – відзначили виробники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *