В Україні запустили сервіс, що дозволяє бізнесу приймати оплату через месенджери

Mastercard у співпраці з компаніями iPay.ua та “4ек” запустила додаток “Жабка” (“Жаба”), який є першим в Україні універсальним платіжним сервісом для фізичних осіб та бізнесу.

Як йдеться в повідомленні платіжної системи, новий додаток дозволяє підприємцям приймати платежі та надсилати квитанції про оплату, не залишаючи чату з клієнтом у будь-якій соціальній мережі чи месенджері, а клієнтам, відповідно, дозволяє зручно та безпечно оплачувати товари та послуги.

“Жабка” – це безкоштовний мобільний додаток, який активує спеціальну клавіатуру на смартфоні для оплати та переказу коштів. Скористатися сервісом можна у Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook, YouTube, Instagram Direct, LinkedIn та інших соціальних мережах.

Підприємцю потрібно один раз у додатку вказати дані компанії – назву магазину, ІПН або код ЄДРПОУ, а також IBAN для зарахування коштів. Щоб сформувати рахунок, достатньо переключитися в будь-якому месенджері на клавіатуру “Жабки”, ввести суму покупки та підтвердити угоду. Сервіс автоматично сформує посилання на оплату.

За посиланням клієнт потрапить на сторінку оплати, де можна розрахуватися за допомогою Apple Pay, Google Pay або ввести номер банківської картки вручну. Для оплати самому клієнту не потрібно встановлювати “Жабку” на своєму смартфоні.

Програма відображатиме повну інформацію про всі сформовані рахунки та статус оплат, а зміни у статусі оплат будуть надходити підприємцю у вигляді push-повідомлень.

Наголошується, що комісія за прийом безготівкових платежів для бізнесу становить 2,7% від суми покупки.

Крім того, додаток дозволяє здійснювати грошові перекази з картки на картку будь-якого українського банку. Щоб надіслати кошти, потрібно перейти на клавіатуру “Жабки” в месенджері, ввести суму переказу та підтвердити відправку, вибравши в Apple Pay або Google Pay карту Mastercard, з якої будуть списані гроші.

Інформація про переказ прийде одержувачу у чат у вигляді посилання. Для отримання перекладу необхідно відкрити посилання та вибрати картку для зарахування коштів із Apple Pay або Google Pay. За бажанням номер картки можна також ввести вручну. При цьому одержувачу перекладу не потрібно встановлювати “Жабку” на своєму смартфоні.

Крім цього, користувачі програми можуть надіслати запит на грошовий переказ: для активації цієї функції в клавіатурі “Лягуни” потрібно вибрати опцію “Отримати”. Щоб надіслати запит на грошовий переказ, потрібно ввести необхідну суму і вибрати в цифровому гаманці Apple Pay або Google Pay картку, на яку будуть зараховані кошти.

Комісія за переказ, незалежно від його суми, становить 3 грн., максимальна сума одного переказу — 25 тисяч грн.

У Mastercard наголошують, що новий сервіс не зберігає дані платіжних карток, а безпека транзакцій забезпечується технологіями міжнародних платіжних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *