В Україні запустили сервіс по зняттю готівки на касі: як він працює

Державний ПриватБанк запустив в Україні новий сервіс «Гроші на касі», який дозволить отримувати готівку при оплаті покупок банківською картою на касі супермаркетів і інших торгових точках, без необхідності використовувати банкомати.

Скористатися послугою «Гроші на касі» можуть власники будь дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної карти) платіжних систем Visa і Mastercard.

Щоб отримати готівку на касі, покупцеві необхідно сплатити товар банківською картою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки за один раз складає 500 грн, незалежно від вартості покупки. Для підтвердження операції користувачеві потрібно ввести PIN-код карти.

Купівля з видачею готівки – сервіс, яким охоче користуються жителі більшості європейських країн, а тепер і українці. Якщо ви розраховуєтесь в торговій мережі карткою, в разі необхідності отримати готівку можна прямо на касі, а не шукати банкомат і стояти в чергах,
Євген Васильцов, Керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку

Отримати готівку з картки ПриватБанку можна в POS-терміналах 65 тис українських торгових точок, підключених до сервісу «Гроші на касі». Надалі сервіс буде охоплювати ширшу партнерську мережу банку, повідомляє прес-служба фінустанови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *