В Україні запустили перший NFT-маркетплейс

В Україні запустився NFT-маркетплейс ArtBay, де можна буде купувати або продавати картини художників, фотографії та інші об’єкти мистецтва у вигляді цифрових токенів.

Зараз на майданчику розміщені лише зображення, але в меню сервісу є також розділи “Музика” та “Відео”, які поки що порожні.

На даний момент NFT на ArtBay виставлено у рамках благодійного аукціону, кошти від якого підуть на допомогу новонародженим, якими опікується благодійна організація “Мама і немовля”.

На ньому представлені картини відомих українських художників, зокрема Марії Приймаченко, Андрія Потеряйло, Едуарда Приходька, Євгена Щукіна та Зої Кружкової. Також є платівка поп-співачки Ірини Білик з автографом та рукавички боксера Олександра Усіка. Причому всі NFT-лоти продаються разом з оригінальними фізичними об’єктами.

Усі онлайн-торги організовані у партнерстві з антикварною галереєю ARS Kerylos. Крім того, спочатку кілька NFT виставив співзасновник проекту Юрій Сак.

Аукціони працюють на базі найбільшої у світі криптобіржі Binance, а вартість лотів відображається як у доларах, так і криптовалюті Binance Coin. Для участі необхідно зареєструватися на платформі та підключити свій криптовалютний гаманець Metamask.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *