В Україні запустили безкоштовну платформу Prozorro+ з пошуку постачальників для гуманітарних потреб

В Україні запущено платформу Prozorro+, призначену для масового пошуку компаній, які можуть постачати в країну необхідні товари в період воєнного стану. Метою її створення називається згуртування українського бізнесу навколо невідкладних потреб української держави та їхнього системного задоволення.

Платформа збирає запити державних та місцевих органів влади, військових адміністрацій та гуманітарних штабів, а також шукає постачальників в Україні та за кордоном, які продають необхідні державі товари.

“Prozorro — це система, де вже п’ять років взаємодіють десятки тисяч замовників та постачальників з усієї країни, і цю синергію дуже важливо зберегти. Але зараз на перший план виходить, з одного боку, здатність держави швидко закривати нагальні потреби, а з іншого боку — можливість для бізнесу відновити свою роботу та підтримувати економіку. Платформа Prozorro+ допоможе об’єднати ці дві цілі”, – зазначив генеральний директор держпідприємства “Прозорро” Василь Задворний.

Нині список категорій налічує понад 110 позицій (зокрема, пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори) і постійно оновлюється. У той же час, платформа не займається пошуком постачальників товарів військового призначення, наприклад, касок або бронежилетів.

Prozorro+ працює як маркетплейс, де компанії, які готові постачати державі необхідні товари, публікують свої пропозиції, а державні та місцеві органи влади позначають свої потреби.

Також на платформі передбачається участь міжнародних донорів та громадських організацій, які готові фінансувати потреби української держави.

Prozorro+ вже запрацювала в пілотному режимі для 15 замовників, зокрема — Міністерства аграрної політики, Міністерства соціальної політики, штабу гуманітарної допомоги при Національному агентстві із запобігання корупції (фонд “Штаб UA”), “Укрзалізниці” та Львівській обладміністрації.

Зараз для масштабування на всю країну платформа активно наповнюватиметься товарами від постачальників, і Prozorro закликає бізнес активно подавати свої пропозиції.

Зареєструватися на платформі можна через один з електронних майданчиків, які стали партнерами Prozorro+ на волонтерській основі: E-Tender, Zakupki.prom.ua, SmartTender, “Держзакупівлі.Онлайн” або “Тендер-Онлайн”.

Щоб подати свою пропозицію/запит щодо конкретних потреб, після реєстрації слід зв’язатися з кол-центром майданчика. Подання пропозицій для бізнесу та публікація заявок для замовників безкоштовні. Більше того, для реєстрації в системі або при поданні пропозицій від бізнесу не потрібні жодні документи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *