В Україні закрили 300 нелегальних АЗС

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) в межах більше 20 кримінальних проваджень припинили діяльність майже 300 нелегальних автомобільних заправних станцій (АЗС) в усіх регіонах України. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Оперативники і слідчі спецслужби задокументували, що комплекси функціонували з порушенням вимог чинного законодавства. Їх діяльність була небезпечною для оточуючих і приводила до масштабного недоотримання грошей місцевими бюджетами. За попередніми оцінками експертів, тільки за 2 роки сума несплачених державі податків перевищила 10 млрд гривень.

Також Державна податкова служба України провела рейд серед заправок, в результаті якого АЗС отримали 82,9 млн гривень штрафних санкцій за порушення вимог законодавства. Податківці також провели 282 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, а також демонтували 74 незаконних об’єктів торгівлі пальним.

За даними інтерактивної карти perevirAZS.info в Україні виявлено 1199 нелегальних АЗС, з них до цих пір працює 749. Щорічні втрати бюджету від їх діяльності оцінюється в 10 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *