В Україні з’явиться ще один виробник соняшникової олії

Компанія «Прометей» приступила до реалізації проекту з виробництва соняшникової олії для подальшої реалізації на експорт.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Як зазначається, стратегія входу в масло-жирову галузь, в новий для компанії ринок, опрацьовувалася давно. Сигналом для цього послужило перетин зовнішніх і внутрішніх факторів. Зокрема, стабільна і успішна торгівля компанії зерновими та олійними, перманентне посилення елеваторного дивізіону, розширення земельного банку, диверсифікація послуг фермеру послуг об’єдналися зі сприятливою зовнішньою кон’юнктурою. У компанії впевнені, що незважаючи на волатильність олійного ринку, тенденція зростаючого споживання соняшникової олії збережеться, що послужить драйвером розвитку галузі і надалі.

«На ринку« Прометей »давно зарекомендував себе як великий постачальник соняшнику. Тепер ми маємо амбіції стати великим постачальником масла », – говорить трейдер по олійних культурах і мастил ГК« Прометей »Артур Далакян.

У найближчому майбутньому компанія не планує здійснювати поставки на внутрішній ринок. На початковому етапі реалізації проекту передбачається проводити нерафіновану олію для експорту в Індію, Китай, а також країни Європи. Разом з тим, в подальшому ГК готова розширити лінійку продукції, що експортується.

«Якщо говорити про зовнішні ринки, бутильована продукція є дуже вигідним напрямком. Поставки в такому форматі припускають досить високу маржинальність, в той же час цей ринок є більш складним і вимагає залучення додаткових інструментів. Згодом компанія займе свою частину цього ринку. Але на даний момент поставлятися буде тільки розливна продукція. Надалі це буде і фасування пляшок під власною торговою маркою «Прометей». Подібний проект компанія готова реалізувати в найкоротші терміни », – деталізує плани компанії з розвитку напрямку Артур Далакян.

Уточнюється, що в короткостроковій перспективі даний напрямок не стане для групи пріоритетним, проте очевидними є його висока перспективність і економічна ефективність. У стратегічному плані, запуск проекту з виробництва і експорту соняшникової олії дає групі компаній ряд довгострокових дивідендів, таких як розширення пулу зарубіжних бізнес-партнерів, досвід роботи з новим технологічним процесом переробки і вихід на зовнішні ринки в якості постачальника продукту з високою доданою вартістю.

Для довідки: компанія «Прометей» володіє 23 елеваторні комплексами, розташованими в Миколаївській, Кіровоградській, Одеській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Хмельницькій та Київській областях. Сумарний обсяг одноразового зберігання комплексів компанії складає більше 1,2 млн тонн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *