В Україні з’явиться перша автоматична лінія із сортування лохини

ТОВ «Нікдарія» (TM iBerry) запускає першу в Україні повністю автоматизовану лінію Blueberry vision від світового лідера Unitec, яка дозволяє без людського втручання сортувати ягоду за розміром, кольором, зовнішніх дефектів шкірки, м’якості плода, наявності підкладки, перезрілість і в’янення.

Лінія необхідна компанії для внутрішнього і зовнішніх ринків, в тому числі для виконання підписаного контракту на сезон 2020 по поставкам свіжої лохини авіафрахт на ринок ОАЕ, пише EastFruit.

Як зазначив директор зі стратегії та розвитку ТОВ «Нікдарія» Євген Харлан, для відповідності стандартам якості при поставках до Великобританії, країни Європейського Союзу і ОАЕ, ягідному виробнику недостатньо працювати на застарілих холодильниках і на напівручному сортувальних і пакувальних лініях. Тому в сезоні 2020 року «Нікдарія», крім лінії Blueberry vision, також запускає нові потужності по інтенсивному охолодженню і зберігання ягід загальною площею 1000 м2.

Наступним кроком перед сезоном планується підписання контракту на поставку автоматизованої пакувальної лінії.

Для довідки: «Нікдарія» (ТМ iBerry) управляє ягідним проектом розміром близько 100 га в Радомишльському районі Житомирської області України. Основною культурою є лохина сортів Duke, Chendler, Bluegold, Bluecrop, Spartan, Elliot.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *