В Україні з’явилося пиво Monobank

В Україні розпочали випускати пиво під брендом monobank. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook співзасновник інтернет-банку Олег Гороховський. При цьому, судячи з його слів, у вільному продажу цього продукту немає.

“Мабуть, найкраще банківське пиво у світі. Якщо любите пиво, ділитесь постом – 20 передплатникам відправлю на пробу пару баночок”, – написав він.

Маркетинг-директор monobank Анатолій Рогальський на своїй сторінці у Facebook розповів, що продукт створений на основі ідеї, придуманої з рекламним агентством Grape.

“Якось ми з Grape зробили посаду в Instagram monobank про дизайн продукту “Банку”. Одним із варіантів “робочого прототипу” продукту була пивна банка. Нас закидали коментарями “де взяти таке пиво?”. Ось, будь ласка”, – зазначив він. .

У свою чергу співзасновник та гендиректор Grape Юрій Гладкий прокоментував у себе у Facebook, що проект є лише “початком історії”, і висловив упевненість у його успішності.

“Я думаю, що це буде головна колаба року! І проект світового масштабу, оскільки Monobank випустив своє пиво, і це лише початок історії! За те, що ми в Grape змогли реалізувати цей проект, я дуже вдячний команді Visa, він би не трапився без бренду 2085brewery. І круто, що Валерій Созановський та Naz Drebot швидко включилися та підтримали ідею”, – розповів він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *